W RAK & WSPÓLNICY doradzamy polskiemu i międzynarodowemu biznesowi, jak sprostać wyzwaniom dzisiejszej gospodarki. Wspieramy przedsiębiorców, inwestorów i pracodawców w podejmowaniu skutecznych decyzji. Wskazujemy, jak z sukcesem wykorzystać pojawiające się możliwości.

To, co nas wyróżnia na rynku usług prawnych, to efektywne partnerstwo biznesowe z Klientem. Łączymy profesjonalne doradztwo prawne z przyjazną atmosferą i prostą komunikacją. Wykwalifikowany zespół prawników, korzystając ze zdobytej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, rozstrzyga zawiłe i skomplikowane kwestie prawne. Pomagamy, proponując konkretne rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

Naszym zdaniem relacje oparte na zaufaniu, to podstawa do rozwoju dotychczasowych dokonań naszych Klientów i odważnego sięgania po więcej. Zapewniamy ochronę interesów Klientów, wspierając realizację ich celów biznesowych.

W RAK & WSPÓLNICY pomagamy Klientom we wszystkich aspektach ich działalności. Szczególne kompetencje mamy w kilku branżach, m.in. w nieruchomościach, nowoczesnych technologiach, mediach (ICT) i handlu. Oferujemy pakiety innowacyjnych rozwiązań dla poszczególnych sektorów gospodarki.

Specjalizujemy się w obsłudze korporacyjnej przedsiębiorstw. Jesteśmy ekspertami w sprawach z zakresu zamówień publicznych, prawa publicznego, ochrony konkurencji i prawa pracy. Doradzamy efektywne rozwiązania podatkowe. Skutecznie prowadzimy spory sądowe, także w zakresie postępowań regulacyjnych.